نماینده مجلس ترکیه اتهامات تتلو را پیگیری میکند

نماینده مجلس ترکیه اتهامات تتلو را پیگیری میکند

نماینده مجلس ترکیه اتهامات تتلو را پیگیری میکند |یک نماینده پارلمان ترکیه می‌گوید که از وزیر خانواده،‌ کار و امور اجتماعی درباره پیگیری بررسی اتهام‌‌های وارد شده به امیر
حسین مقصودلو/امیر تتلو، خواننده ایرانی سوال کرده است.
تولای حاتم اوغول‌لاری، نماینده حزب دموکراتیک خلق‌ها در توییتر گفته از وزیر خواسته توضیح دهد که در صورتی که اتهام او مبنی بر دعوت به دختران زیر سن قانونی در اینستاگرام ثابت شود، بدون استردادش به ایران چطور با او برخورد می‌کنند.

امیرحسین مقصودلو که ساکن ترکیه است، چند ماه پیش در ترکیه دستگیر شد و احتمال داشت به ایران مسترد شود که وکلایش از آن جلوگیری کردند. پلیس ایران می‌گوید او را به جرم اشاعه فساد تحت پیگرد قانونی قرار داده است.

خانم اوغول‌لاری می‌گوید که از وزیر خانواده،‌ کار و امور اجتماعی پرسیده است که آیا حساسیتی که روی ابراز عقیده‌های آنلاین در ترکیه وجود دارد، روی افرادی که به گفته او امنیت کودکان را به خطر می‌اندازند نیز وجود دارد یا نه.
در روزهای گذشته پست‌هایی در حساب اینستاگرام امیر تتلو منتشر شد که در آن از دختران ۱۵تا ۱۷ ساله برای ملحق شدن به “حرمسرای” او دعوت کرده بود. این پست باعث شد اینستاگرام حساب او با بیش از ۴ میلیون دنبال کننده را مسدود کند.
تیم مدیریتی امیر تتلو این اتهامات را رد کرده و می‌گویند او مورد حمله سایبری قرار گرفته است.

www.TURK-INFO.com

دیدگاهتان را بنویسید